Knihy

 

Holky,hurá,Texas
Na ranči Joea Woltera v Texasu je veselo. Osm českých žen sem přijelo na jezdecký kurz. Ranč se otřásá smíchem. Joe během dvou týdnů zjišťuje, že výuka party ženských ze vzdálené země se zcela odlišnou mentalitou není nic jednoduchého. Mnoho rad, jak přistupovat ke koni, od jednoho z nejlepších horsemanů Ameriky. Netradiční pohled na Ameriku a její kulturu, to vše najdete v mé poslední třetí knize. Budu ráda, když Vás potěší.
 

Cena: 180 Kč

Koně za plotem
Má druhá kniha jistě potěší každého čtenáře. Sousedské vztahy jsou v současné době aktuálním tématem. Koně za plotem jsou příběhem několika rodin na české vesnici. Spory mezi nimi se stupňují a začíná se schylovat k fyzickému násilí...
Úryvek z knihy:
 „V žádným případě sem nevlezeš,“  slyšela jsem zdálky Pepu, který byl už na místě. „Tohle je můj pozemek a nikoho z vás sem nepustím."
„Já se s tebou o tom bavit nebudu, ty vole,“ reagoval Mirek Šlechta a dál rozebíral pletivo. „Du si to vodkopat a seru na tebe.“
„Když nás tam nepustíš, jdu volat policii. To je upírání práva věcnýho břemene,“ zařvala z plných plic Hana Šlechtová, která stála dva kroky za svým manželem.

Cena: 180 Kč

Jářku,vole,Texas  - VYPRODÁNO
Cesta na divoký západ za koňmi a  kovboji. Šest lidí z Česka cestuje ve vypůjčeném karavanu po Texasu. Cílem cesty je ranč Joe Woltera nedaleko texaského Abilene, kde se má konat čtyřdenní klinika práce s dobytkem. Zážitky z cesty, z koňského sedla i z těsného soužití šesti dospělých lidí v jednom karavanu jsou líčeny reportážním stylem. Má první vydaná knížka. Už nelze knihu objednat a dodat. Celý náklad je úplně vyprodán.

Úryvek z knihy:
V půl třetí ráno zvoní Pepíkův mobil. Volá náš právník. Neví, že jsme přes moře. Pepík telefon pro jistotu vezme, kdyby se  jednalo o něco důležitého. Nejednalo se o nic důležitého.
Po telefonátu nemohu usnout. Doma už bude desátá ráno a  organismus,  pořád ještě nastavený na domácí čas,  to dobře ví.  Zřetelně slyším vysoké  táhlé vytí smečky čehosi. Netuším, co by to mohlo být, snad šakali. Konečně přichází ráno.  První vyskočí Vašek.  Už před sedmou hodinou čile pobíhá po karavanu a staví všem vodu na čaj. „Vstávejte, už je ráno! Budíček!“  volá na nás  vesele.

Cena: 200 Kč